KONST / Litografier / Färglitografi 13016129
nr 1301 6129
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 48/150. Motivet: 44x31cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:15:08
1.000 kr